O nás

Jsme moderní a dynamická společnost, která se specializuje na oblast telesales. Naším cílem je pomoci našim zákazníkům dosáhnout co největšího úspěchu v prodeji a marketingu, a to prostřednictvím našich zkušených operátorů.

V JM-Call s.r.o. máme rozsáhlé zkušenosti s obchodem a telesalesem, což nám umožňuje nabízet špičkové služby v oblasti prodeje a marketingu. Poskytujeme našim zákazníkům komplexní řešení na míru, které jim pomáhá získávat nové zákazníky a udržovat stávající.

Jsme si vědomi, že obchodní prostředí se neustále mění, a proto jsme připraveni na to, abychom se s ním dokázali pružně adaptovat. Naši operátoři jsou vybaveni moderními nástroji a technologiemi, které jim umožňují být efektivní a produktivní. Naše filozofie je jednoduchá – uspokojit potřeby našich zákazníků a překonávat jejich očekávání.

Věříme v kvalitní a dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky, proto klademe důraz na individualizovaný přístup a neustálou komunikaci. Spolupráce s námi znamená spolupráci s týmem odborníků, kteří jsou připraveni pomoci vám v každém kroku vašeho obchodního růstu.

Zkrátka a dobře – pokud hledáte spolehlivého partnera pro oblast telesales, JM-Call s.r.o. je tím pravým řešením pro vás. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o naší odbornosti a zkušenostech v této oblasti.

Prostory a technologie

Disponujeme moderně vybavenými prostory v Teplicích v Čechách a v Ústí nad Labem, které byly pro tento účel plně technicky zařízeny. Všechna místa jsou zařízena značkovými PC Lenovo s hand-free sadou a systémem pro nahrávání a monitoring hovorů. Prostory jsou nepřetržitě monitorovány HD bezpečností kamerou a vstup do kancelářských prostor je dovolen pouze oprávněným osobám.

 

Realizujeme projekt číslo 0380001119 zaměřený na vytvoření obchodního portálu financovaný Evropskou unií – NextGeneration EU